Hizmetlerimiz

PROSES BELİRLEME / SAHA KEŞİF

PROSES BELİRLEME / SAHA KEŞİF

     Müşterilerimizin proses beklentisini daha iyi anlamak ve farklı bakış açısıyla çözüm üretmek üzere yerinde inceleme ve keşiflerde bulunuyoruz.

      Proses ve bu prosese uygun ekipman, nicelik ölçümlerini üretim ve güvenliğe en uygun senaryolar ile müşterilerimizle paylaşarak sonuç odaklı, net çözümler sunuyoruz.

PROJE OLUŞTURMA

 Uzun yıllar birçok konuda çözümler sunmuş bir firma olarak, saha keşfinde edindiğimiz bilgiler doğrultusunda proje oluşturmaya başlıyoruz. Projemizin çeşitli adımlarında çalışmalarımıza müşterilerimizi de dahil ederek seyreden projenin içine müdahil olmalarını ve böylelikle en doğru sonuca ilk denemede ulaşmayı hedefliyoruz. Bu sayede müşterilerimiz nihai noktada bir sürprizle karşılaşmak yerine çeşitli aşamalarda gerektiğinde projeye yön vererek beklentilerinin karşılığını en iyi şekilde alabilmektedirler.

İMALAT

imalat

     Talepleriniz doğrultusunda senaryosu belirlenen sistemlerin 3D modellemeleri yapılarak gerçeği ile uyumlu imalata hazır tasarımlarını yapıyoruz. Her ayrıntısı özenle tasarlanmış makine ve sistemlerimiz, konusunda uzman ekibimiz tarafından özenle takip edilerek imal ediliyor. Bu imalat süreci içerisinde müşterilerimiz ile iç içe olası revizyon işlemlerini çok kolay gerçekleştirebilmekteyiz.

OTOMASYON

 Pnömatik, Hidrolik ve Mekanik elemanların karışımı olarak tasarlanıp imal edilmiş makinenin bir proseste hizmet verebilmesi için otomatik kumanda ve ayrılmaz parçası olarak otomasyon sisteminin eklenmesi gerekir. Bu noktada sistemin çalışma senaryoları ve kabiliyetlerine göre belirlenen bileşenler, en optimum kurulum ile birleştirilip sistemimize ekliyoruz. Sistemin I/O testleri ve güvenlik durumları, sahada çalışma koşulları altında kontrol edilerek çalışmaya hazır hale getirmekteyiz.

otomasyon

MONTAJ & DEVREYE ALMA

MONTAJ & DEVREYE ALMA

       İmalatı bitmiş makine ve sistemlerimiz sahanızda tüm yönetmelik ve iş güvenliği kurallarına riayet edilerek montaj edilip devreye alıyoruz. Devreye alım esnasında prosese dahil olan makine veya sistemin uyumluluğu test edilip gereken ek ayarları yapıyoruz.

KULLANICI EĞİTİMİ

Makine ve sistemlerimiz devreye alındıktan sonra, artık üretiminize hizmet etmeye hazır. Ancak makine veya sistemi idare edecek personel veya personellerin eğitilmesi kesinlikle şarttır. Bu noktada detaylı hazırlanmış kullanım kılavuzlarımız ile personelinize üretim esnasında gereken eğitimleri vermekte ve tam hakimiyet sağlanmasını hedeflemekteyiz.
KULLANICI EĞİTİMİ

PERİYODİK KONTROL & BAKIM HİZMETLERİ

PERİYODİK KONTROL & BAKIM HİZMETLERİ

      Tüm makine ekipmanların doğru ve hatasız işlemesi için önleyici bakımlarının ve periyodik kontrollerinin yapılması şarttır. Bu noktada sizlerle koordineli bir şekilde bakımları planlıyor ve arıza durumlarında anında müdahale ediyoruz. 7/24 telefon desteğimizle dilerseniz bakım ekibinize uzaktan yardım ediyor ve teknik destek sağlıyoruz.